Nasza historia..

Marka Yellow Rose jest częścią rodzinnego biznesu założonego w Grecji w 1965 roku. Jej właściciele w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz najnowsze osiągnięcia naukowe nieustannie rozwijają i udoskonalają kosmetyki Yellow Rose, zapewniając im najwyższą jakość i pozycję lidera na greckim rynku kosmetycznym.

FILOZOFIA MARKI

Kosmetyki Yellow Rose to pełna gama produktów do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, modelowania sylwetki oraz luksusowe zabiegi spa, które pozwalają znaleźć skuteczne rozwiązanie dla wielu problemów estetycznych.

Wszystkie formuły zawierają kombinację ściśle wyselekcjonowanych naturalnych surowców z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii. Aktywne składniki są stosowane na optymalnych poziomach, zapewniając najlepsze możliwe działanie synergistyczne, umożliwiając zarówno natychmiastowe, jak i długotrwałe efekty.

Produkcja odbywa się ściśle wg norm G.M.P. , G.L.P. oraz zgodnie ze standardami jakości ISO 22716 i ISO 9001.

Kosmetyki Yellow Rose to innowacyjne produkty do pielęgnacji skóry, bezpieczne, wiarygodne, skuteczne. Dostosowane zarówno do potrzeb profesjonalistów jak i odbiorcy detalicznego .