GOLDEN LINE FACE FIRMING SERUM Wygładzające Serum z 24K złotem

GOLDEN LINE FACE FIRMING SERUM Wygładzające Serum z 24K złotem

Luksusowe, wysoce wydajne serum ujędrniające, przeciwzmarszczkowe i nawilżające do każdego rodzaju skóry.

Zawiera 23-karatowe złoto, proteiny jedwabiu, przeciwstarzeniowe oligopeptydy, przeciwutleniacze i składniki nawilżające do intensywnej codziennej pielęgnacji twarzy. Ujędrnia, uelastycznia, poprawia elastyczność skóry oraz pomaga zredukować linie mimiczne i zmarszczki. Pozostawia skórę jedwabiście gładką, elastyczną, promienną i odmłodzoną. Zapewnia natychmiastowy efekt wypełnienia zmarszczek i stopniowo pomaga skutecznie zwalczać zmarszczki i drobne linie.

Główne składniki:

 23-karatowe złoto o działaniu rozświetlająco-odmładzającym.

   Proteiny jedwabiu – nawilżają, ujędrniają i sprawiają, że ​​skóra jest jedwabiście gładka.

   Mikrosfery z kolagenu morskiego („wypełniacze zmarszczek”) i długotrwale nawilżające.

             Kulki te łatwo wnikają w górne warstwy naskórka, sięgając głęboko pod zmarszczki. Wchłaniają wodę, która została naturalnie odparowana przez skórę (naturalny proces zwany „transepidermalną utratą wody”) i pęcznieją, natychmiast zwiększając swoją objętość i gęstość (w ciągu godziny). Kolejno wypychają zmarszczki od spodu, wygładzając je i zwiększając długotrwałe nawilżenie skóry w górnych warstwach naskórka.

Specjalne przeciwstarzeniowe oligopeptydy „podobne do retinolu” – ktywują naturalną syntezę makrocząsteczek macierzy zewnątrzkomórkowej (kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów) w fibroblastach, naprawiając i przebudowując tkankę skórną (efekt przypominający retinol).

Specjalny heksapeptyd, który działa regulująco na mikroskurcze naskórka. Zwalcza zmarszczki mimiczne  (efekt podobny do botoksu).

  2 rodzaje kwasu hialuronowego (o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej) – was hialuronowy o wysokiej MW skutecznie nawilża zewnętrzną warstwę naskórka, zwiększając jego elastyczność. Wiązany z wodą kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej łatwo wnika w głąb skóry, nawilżając dolne warstwy rogowej części naskórka i pomaga w jego odbudowie.

Specjalny kompleks botaniczny (rumianek, dzika róża, mącznica lekarska) – skuteczna mieszanka rozjaśniająca skórę o dodatkowych właściwościach łagodzących i kojących.

        Ceramidy i fitosfingozyna – są naturalnym składnikiem lipidów skóry. Ceramidy stanowią główny składnik spoiwa wypełniającego przestrzenie międzykomórkowe w warstwie rogowej naskórka, wraz z kwasami tłuszczowymi i cholesterolem tworzą barierę wodno-lipidową naskórka. Fitosfigozyna uczestniczy w procesie różnicowania komórek naskórka. Silnie działający czynnik przeciwzapalny oraz przeciwbakteryjny 

Organiczny kompleks krzemionkowy z argininą – zwiększa syntezę włókien elastyny ​​i kolagenu, zapewniając skórze napięcie i elastyczność.

 

Zawiera również

Liposomy z białkami mleka, chitozanem, ekstraktem z fermentacji czarnej herbaty Kombucha, zawiesiną liposomów z wyciągiem z ogórka, liposomami z koenzymem Q10 i karnityną, witaminami (E i C), alantoiną i d-pantenolem (prowitamina B5)