CELLULAR‌ ‌REVITALIZING‌ ‌SERUM-‌ ‌Revitalizujące‌ ‌Serum‌ ‌z‌ ‌Komórkami‌ ‌Macierzystymi‌ ‌

CELLULAR‌ ‌REVITALIZING‌ ‌SERUM-‌ ‌Revitalizujące‌ ‌Serum‌ ‌z‌ ‌Komórkami‌ ‌Macierzystymi‌ ‌

Wysokowydajne przeciwstarzeniowe komórkowe serum rewitalizujące z owocowymi komórkami macierzystymi, resweratrolem, silnymi owocowymi przeciwutleniaczami, oligopeptydami przeciwzmarszczkowymi i witaminami.

Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Przywraca właściwą kondycję skóry oraz chroni przed czynnikami zewnętrznymi, pomaga zwalczać oznaki starzenia, poprawia jędrność.

Sposób użycia

Stosować codziennie rano i wieczorem. Nałożyć na czystą skórę i delikatnie wmasować aż do wchłonięcia (szczególnie na zmarszczki). Może być stosowany samodzielnie jako 24-godzinne serum lub przed kremem lub maską Yellow Rose.

Może być również używany z profesjonalnym sprzętem kosmetycznym.

 

Główne składniki:

Owocowe komórki macierzyste – pozyskane z czerwonej winorośli (Gamay Teinturier Fréaux) i rzadkiego jabłka szwajcarskiego (Malus Domastica), ich składniki odżywcze i metabolity są zamknięte w liposomach. Ich głównym zadaniem jest ochrona i stworzenie idealnego środowiska działania dla komórek macierzystych nabłonka skóry. Dzięki temu zapewniają samoodnawianie się tkanki skórnej i stopniowo zwalczają oznaki starzenia.

Ekstrakt z czerwonej winorośli z resweratrolem –  ekstrakt z czerwonej winorośli skoncentrowany w resweratrolu i jego pochodnych, który aktywuje sirtuiny („białka młodości”). Są to enzymy, które naturalnie występują w skórze i są zaprogramowane tak, aby prowadzić do lepszej naprawy DNA i zwiększać czas przeżycia komórek naskórka.

Ekstrakt z planktonu – zapewnia ochronę DNA komórkowego i działa przeciwzapalnie.

3 rodzaje kwasu hialuronowego (o dużej, małej i bardzo małej masie cząsteczkowej) – dla skutecznego głębokiego nawilżenia i odmłodzenia.

Specjalne oligopeptydy przeciwstarzeniowe „podobne do retinolu” – aktywują naturalną syntezę makrocząsteczek macierzy zewnątrzkomórkowej (kolagenu, elastyny, glikozaminoglikanów) w fibroblastach, naprawiając i przebudowując tkankę skórną (efekt przypominający retinol).

Naturalne ekstrakty owocowe (granat, melon, kiwi, jabłko i mango) – posiadają właściwości przeciwutleniające i łagodzące.

Kwas ursolowy – zapewnia ochronę elastyny ​​i poprawia jędrność.

Ekstrakt z maruny nadmorskiej Matricaria Maritima – naturalne działanie przeciw bruzdom i zmarszczkom (efekt podobny do botoksu).

Liposomy z olejem rokitnikowym – bogate w karotenoidy i kwasy tłuszczowe Omega. Zapobiega peroksydacji lipidów, jednocześnie poprawiając metabolizm skóry.

Zawiera również

Wysoce stabilną pochodną witaminy C, liposomy z koenzymem Q10 i karnityną, nawilżającą trehaloza i trimetyloglicyna (betaina), witamina E, ceramidy i fitosfingozyna, ekstrakt z ogórka, alantoina i d-pantenol (prowitamina B5)Opakowanie profesjonalne:  butelka 100ml

Opakowanie detaliczne: butelka  30ml