LUMINANCE PEARL PEEL-OFF FACE MASK ROZŚWIETLAJĄCO – NAWILŻAJĄCA MASKA PERŁOWA

LUMINANCE PEARL PEEL-OFF FACE MASK ROZŚWIETLAJĄCO – NAWILŻAJĄCA MASKA PERŁOWA

Rozświetlająco-nawilżająca maska ​​peel-off do twarzy z z naturalnym ekstraktem z perły i czystym proszkiem diamentowym oraz wieloma innymi substancjami aktywnymi. Pozostawia rozświetloną, promienną cerę o młodzieńczym blasku. Odpowiednia dla każdego rodzaju skóry.

Etapy zabiegu

Zalecane: 6 sesji (2 razy w tygodniu przez 3 tygodnie)

  1. Oczyść twarz, szyję i dekolt klienta za pomocą mleczka LUMINANCE PEARL CLEANSING MILK.

Następnie tonizuj skórę oraz usuń resztki mleczka oczyszczającego za pomocą LUMINANCE PEARL TONING LOTION. Okolice oczu oczyść YELLOW ROSE EYE MAKEUP REMOVER (odpowiedni do usuwania wodoodpornego makijażu i szminki). Następnie zastosuj peeling YELLOW ROSE PEELING SCRUB GEL No1 lub No2  (do wyboru w zależności od rodzaju skóry). Ewentualne pozostałości po peelingu usuń tonikiem LUMINANCE PEARL TONING LOTION. Zalecane jest stosowanie  peelingu raz na tydzień. Alternatywnie można zastosować YELLOW ROSE EXFOLIATING MASK z Papają

  1. Na oczyszczoną skórę nałóż serum LUMINANCE PEARL FACE SERUM i delikatnie masuj. Możesz również zastosować ultradźwięki przez ok 2 do 3 minut
  2. Kontynuuj masowanie delikatnymi, okrężnymi ruchami, stosując ujędrniający krem  LUMINANCE PEARL FACE CREAM, aż do całkowitego wchłonięcia. Następnie nałóż cienką warstwę rozjaśniającej maseczki LUMINANCE PEARL FACE GEL MASK na twarz i szyję.  Pozostaw maskę na 2 do 3 minuty.    W tym czasie zacznij przygotowywać drugą maskę  LUMINANCE PEARL PEEL-OFF. Proszek wymieszaj z wodą i zostaw w misce na 2 minuty, aby rozpuścić wszystkie składniki aktywne. Wróć do masażu i wmasuj LUMINANCE PEARL FACE GEL MASK, do momentu aż większość się wchłonie.
  1. Nałóż gotową maskę peelingującą LUMINANCE PEARL PEEL-OFF FACE MASK na całą twarz i szyję. Pozostaw na 20 minut, aż wyschnie. Zdejmij maskę, ściągając ją w jednym kawałku, a wszelkie pozostałości zmyj tonikiem LUMINANCE PEARL TONING LOTION.
  1. Na koniec kuracji zastosuj serum LUMINANCE PEARL FACE SERUM, a następnie krem LUMINANCE PEARL FACE CREAM.

PRODUKTY DO PIELĘGNACJI DOMOWEJ:

Yellow Rose Luminance Pearl Cleansing Milk
Yellow Rose Luminance PearlToning Lotion
Yellow Rose Luminance Pearl Face Serum
Yellow Rose Luminance PearlCream
Yellow Rose Luminance Pearl Face Gel Mask

Opakowanie profesjonalne: słoiki 150g, 700g

Opakowanie detaliczne słoiki: 25g, 150g

Główne składniki:

Naturalny proszek perłowy

Ekskluzywny składnik aktywny, który zapewnia blask i ogólną przejrzystość skóry. Perły składają się głównie z aragonitu (węglanu wapnia), śladowych ilości białka zwanego konchioliną, mineralnych pierwiastków śladowych i aminokwasów, które biorą udział w niezbędnych reakcjach enzymatycznych i metabolicznych w komórkach. Według tradycyjnej medycyny chińskiej cenne minerały i aminokwasy zawarte w pudrze perłowym mogą odżywić skórę i spowolnić procesy starzenia, poprawiając metabolizm, wspomagając nawilżenie i ochronę przed stresem środowiskowym.

Drobinki Diamentowego Proszku

Diamentowy drobny proszek z czystego diamentu, który zapewnia natychmiastowe rozświetlenie skóry 

Trehaloza

Naturalny disacharyd o niezwykłej zdolności zatrzymywania wilgoci.

Niacynamid (witamina B3)

Nawilża, stymuluje naturalną biosyntezę kolagenu i zwalcza przebarwienia.

Witamina C

Zwalcza wolne rodniki, rozjaśnia skórę i pomaga w biosyntezie kolagenu.

Alantoina

Czynnik odżywczy, łagodzący i leczniczy. Pomaga odbudować zniszczoną skórę i działa przeciwzapalnie.