HYALURONIC PEEL-OFF FACE MASK WITH ROSE PETALS

HYALURONIC PEEL-OFF FACE MASK WITH ROSE PETALS

Nawilżająca maska ​​peel-off do twarzy z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym i naturalnymi płatkami róży. Zapewnia silne nawilżenie, wygładza zmęczoną i zestresowaną skórę, ukazując bardziej promienną i jasną cerę. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

Sposób użycia:

1 do 3 razy w tygodniu. Wymieszać 25 g proszku z 50 ml wody do uzyskania jednolitej masy. Pozostaw mieszaninę na 1 do 2 minut w misce (dla lepszego rozpuszczenia składników aktywnych) i ponownie energicznie zamieszaj. Nałóż maskę równomierną warstwą na twarz i szyję. Pozostaw maskę na 15 do 20 minut, po czym ją zdejmij. Resztki usuń gąbką z wodą i tonizuj tonikiem Yellow Rose.

Można go skutecznie łączyć z innymi produktami do pielęgnacji twarzy z kwasem hialuronowym Yellow Rose.

Opakowanie profesjonalne: słoiki 150g, 700g

Opakowanie detaliczne: słoiki 25g, 150g

Główne składniki:

Kwas hialuronowy (niskocząsteczkowy)

Kwas hialuronowy LMW (Low Molecular Weight) łatwo przenika przez zewnętrzną barierę naskórka, pomagając skutecznie nawilżać i odmładzać skórę.

Kompleks stabilnej witaminy C. Zwalcza wolne rodniki, rozjaśnia skórę i pomaga w biosyntezie kolagenu.

Niacynamid (witamina B3) Nawilża, stymuluje naturalną biosyntezę kolagenu i zwalcza przebarwienia. Zawiera również naturalne płatki róż i alantoina.

etapy zabiegu

ZALECANE:

6 sesji (2 razy w tygodniu przez 3 tygodnie)

  1. Oczyść twarz i szyję nawilżającym mleczkiem HYALURONIC CLEANSING MILK WITH FLOWER EXTRACTS. Usuń pozostałości mleczka tonikiem HYALURONIC TONING LOTION WITH FLOWER EXTRACTS . Wykonaj peeling skóry enzymatycznym HYALURONIC FACE SCRUB z naturalnym bambusem i suszonymi granulkami kwiatu lotosu. Wmasuj peeling w twarz i szyję delikatnymi okrężnymi ruchami. Pozostaw cienką warstwę na 2 do 3 minut, aby enzym proteolityczny zadziałał. Kontynuuj masowanie przez kolejne 2-3 minuty i usuń peeling płynem HYALURONIC TONING LOTION. Zaleca się raz w tygodniu stosować enzymatyczny żel peelingujący.
  1. Delikatnie wmasuj w oczyszczoną skórę, serum HYALURONIC BEAUTY ELIXIR. Zwracaj uwagę na zmarszczki i linie mimiczne (w przypadku skóry tłustej lub młodszej, zamiast HYALURONIC BEAUTY ELIXIR zastosuj lekkie serum hialuronowe HYALURONIC SERUM). Razem z serum można również stosować ultradźwięki na 2 do 3 minut, aby wzmocnić efekt zabiegu.
  1. Kontynuuj masowanie twarzy i szyi delikatnymi, okrężnymi ruchami, stosując 24-godzinny krem hialuronowy HYALURONIC FACE FIRMING CREAM aż do całkowitego wchłonięcia (koncentrując się na: zmarszczki, linie mimiczne i wiotkość skóry).
  1. Przygotuj maskę HYALURONIC PEEL-OFF FACE MASK. Wymieszaj około 25 g maseczki proszkowej z 50 ml wody, aż do uzyskania jednolitej masy (wystarczy 25 g proszku na całą twarz i szyję). Pozostaw maskę w misce na 1 do 2 minut, aby rozpuścić wszystkie składniki aktywne. Nałóż HYALURONIC PEEL-OFF FACE MASK  na całą twarz i szyję i pozostaw ją na 20 minut, aż wyschnie. Zdejmij maskę w jednym płacie. Tonizuj skórę usuwając pozostałości tonikiem HYALURONIC TONING LOTION.
  1. Na zakończenie zabiegu zastosuj HYALURONIC BEAUTY ELIXIR, a następnie HYALURONIC FACE FIRMING CREAM . W przypadku skóry tłustej lub młodszej zamiast HYALURONIC BEAUTY ELIXIR  zaleca się stosowanie lekkiego HYALURONIC SERUM .

PRODUKTY DO PIELĘGNACJI DOMOWEJ:

Yellow Rose Hyaluronic Cleansing Milk
Yellow Rose Hyaluronic Toning Lotion
Yellow Rose Hyaluronic Face Scrub
Yellow Rose Hyaluronic Beauty Elixir (or Hyaluronic Serum)
Yellow Rose Hyaluronic Face Firming Cream