BODY CONTOUR +

BODY CONTOUR +

Serum o wysokim stężeniu składników aktywnych do mezoterapii bezigłowej

Serum o wysokim stężeniu składników aktywnych (45mg / ml) do profesjonalnych zabiegów ujędrniających, wyszczuplających i antycellulitowych. 

Yellow Rose Professional Mesococktail Body Contour +, został stworzony specjalnie do stosowania z urządzeniami: dermopen, dermoroller i elektroporacji (mezoterapii bezigłowej), a także innymi profesjonalnymi urządzeniami kosmetycznymi.

 

Sposób użycia:

Otwórz nasadkę zabezpieczającą i wyreguluj plastikowy zakraplacz. Wybierz na ciele punkt początkowy obszaru zabiegowego. Dwoma palcami rozciągnij naskórek i upuść 2-3 krople serum następnie rozprowadź w miejscu aplikacji. Użyj odpowiedniego urządzenia do mezoterapii bezigłowej (dermoroller, dermopen, elektroporacja, ultradźwięki itp.) Zgodnie z instrukcją użytkowania danego urządzenia.

Opakowanie profesjonalne: fiolka 10ml

Główne składniki:

Liposomy z kofeiną, karnityną i koenzymem A.

Idealne połączenie składników aktywnych zamkniętych w nośnikach liposomowych które zwiększają działania ujędrniające i wyszczuplające. Kofeina, karnityna i koenzym A, działają synergicznie i uczestniczą w procesie lipolizy.

Trokserutyna – pochodna rutyny

Aktywny bioflawonoid o doskonałych właściwościach antyoksydacyjnych. Trokserutyna hamuje działanie lipooksygenaz (enzymów biorących udział w tworzeniu komórek lipokomórkowych) i wykazuje działanie przeciwzapalne na wczesne rozstępy.

Ekstrakt z ziaren zielonej kawy

Jest to wodno-glicerynowy ekstrakt ze świeżych, surowych ziaren kawy. Ekstrakt jest bogaty w kofeinę i fenole. Kofeina ma działanie lipolityczne, a fenole zapewniają ochronę antyoksydacyjną.

Ekstrakt z ruscusa (miotły rzeźniczej)

Bogaty w ruskogeniny o właściwościach flebotonicznych (korzystne działanie na żyły) i wazoprotekcyjnych (ochronne wobec naczyń krwionośnych), to znaczy pomaga w zacieśnieniu naczyń krwionośnych i naczyń włosowatych, łagodzi zatrzymywanie płynów.

Ekstrakt z bluszczu

Zawiera flawonoidy przeciwutleniające (rutyna, kwercetyna), kwasy fenolowe (chlorogenowe), triterpeny i saponiny (hederiny i hederakozydy) które odpowiadają za ochronę naczyń krwionośnych i łagodzą obrzęki, tłumacząc tym samym zastosowanie bluszczu w leczeniu cellulitu.

Zawiera również

Betaina, Trehaloza, Alantoina i Pantenol.