W 1965 roku grecka rodzina Pachopos rozpoczęła produkcję kosmetyków na obrzeżach Aten, a zaledwie kilka lat później z powodzeniem wprowadziła markę Yellow Rose Professional Cosmetics na rynek europejski.

Od tego czasu firma rozkwitła, ale jest nadal własnością rodziny.
Dzięki skoncentrowanemu, naukowemu podejściu do produktów do pielęgnacji skóry oraz zachowaniu wysokiej etyki produkcji może się dziś pochwalić nie tylko najwyższej jakości kosmetykami, ale również może być dumna z powodu zorientowania na człowieka i środowisko.

Woda używana w procesach produkcyjnych to woda deszczowa przefiltrowana we własnej oczyszczalni – część dodawana jest do kosmetyków, a częścią podlewane są gaje oliwne, z których zbierane są oliwki do produkcji kremów oraz balsamów.

FILOZOFIA MARKI

Kosmetyki Yellow Rose to pełna gama produktów do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, modelowania sylwetki oraz luksusowe zabiegi spa, które pozwalają znaleźć skuteczne rozwiązanie dla wielu problemów estetycznych.

Wszystkie formuły zawierają kombinację ściśle wyselekcjonowanych naturalnych surowców z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii. Aktywne składniki są stosowane na optymalnych poziomach, zapewniając najlepsze możliwe działanie synergistyczne, umożliwiając zarówno natychmiastowe jak i długotrwałe efekty.

Produkcja odbywa się ściśle wg norm G.M.P. , G.L.P. oraz zgodnie ze standardami jakości ISO 22716 i ISO 9001.

HISTORIA w PIGUŁCE

Rok 1880

Tradycja rodziny Pachopos zaczyna się od Michalisa Pachoposa, farmaceuty z wyspy Symi i dziadka naszego założyciela. Był zagorzałym wielbicielem starożytnego greckiego lekarza Hipokratesa i zawsze wspominał o Hipokratesie i jego ogrodzie roślin leczniczych; z których pochodzi żółta różą.

Rok 1965

Nikitas Pachopos senior został chemikiem i początkowo pracował jako chemik przemysłowy.

Po kilku latach zaczął uczyć kosmetologii w pierwszej szkole kosmetyczek w Grecji i jednocześnie zaczął prowadzić laboratorium produktów do pielęgnacji skóry. Był to właściwy początek kosmetyków Yellow Rose Professional.

Wykorzystanie, przede wszystkim wody i ekstraktu z róży w jego recepturach, w połączeniu z opowieścią o małej żółtej róży „Hipokratesa” było inspiracją dla marki „Yellow Rose”

Rok 1970

Georgios N. Pachopos, syn Nikitasa seniora, wchodzi do firmy.

Ukończył chemię na Uniwersytecie Ateńskim. Ponadto, przeszedł dodatkowe szkolenia, odwiedzając szereg międzynarodowych firm przemysłu chemicznego (Henkel, Croda i BASF) w celu uzyskania wglądu w produkcję i właściwości nowoczesnych surowców kosmetycznych.

Rozwija i organizuje biznes według nowoczesnych standardów. Tworzy nowe produkty i przenosi biznes do nowych obiektów, zwiększając znacząco moce produkcyjne. Marka „Yellow Rose” zaczyna sprzedawać się w całym kraju i szybko staje się liderem krajowego rynku profesjonalnej pielęgnacji skóry.

Rok 2006 to nowa, nowoczesna fabryka. Nowoczesne automatyczne urządzenia do produkcji i pakowania. Laboratoria chemiczne i mikrobiologiczne. Laboratorium badawczo-rozwojowe. Podejście do „zielonej” produkcji. Zerowa emisja CO2, instalacja paneli słonecznych, recykling, biologiczny system gospodarowania odpadami, wyjątkowo niski poziom hałasu

Rok 2006 to także rok, w którym do firmy wchodzi Syn Georgiosa, Nikitas junior, zaczyna przejmować obowiązki w firmie. Nikitas jest także chemikiem, absolwentem uniwersytetu w Atenach oraz studiów podyplomowych; w dziedzinie dostarczania leków na University College w Londynie i w dziedzinie farmakologii na Uniwersytecie w Atenach.

OBECNIE

Kosmetyki Yellow Rose to innowacyjne, wysokiej jakości produkty do pielęgnacji skóry, bardzo skuteczne i bezpieczne. Dostosowane zarówno do potrzeb profesjonalistów jak i odbiorcy detalicznego.

NASZE ZASADY

 • Słuchaj wymagań naszych klientów
 • Zaspokajaj ich potrzeby i obawy
 • Nigdy nie rezygnuj z jakości
 • Ściśle kontroluj jakość dotyczącą czystości surowców i produktów
 • Dbaj o jak najwyższą skuteczność produktu

DLACZEGO Yellow Rose ?

 • Ponad 250 produktów Specjalnie stworzonych dla profesjonalistów
 • Nowatorskie, skuteczne formuły zawierające składniki farmaceutyczne
 • Testowany na rynku od prawie 60 lat
 • Doświadczenie, wiarygodność i wiedza
 • Wysoce aktywne produkty dające natychmiastowe i długoterminowe rezultaty
 • Najwyższe standardy (G.M.P, G.L.P, ISO 9001, 22716)
 • Obecność na arenie międzynarodowej (37 krajów)
 • Produkty to wynik badań naukowych i ścisłej współpracy z dermatologami
 • Wsparcie techniczne oraz stałe konsultacje z klientami

Dziękujemy wszystkim, którzy wybierają profesjonalne kosmetyki YR i obiecujemy, że będziemy pracować z tą samą pasją i zasadami, aby nadal tworzyć unikalne, innowacyjne i ekskluzywne produkty do zabiegów gabinetowych jak i do pielęgnacji skóry w domu. –

                                                                               Zespół Yellow Rose Proffesional Cosmetics