GOLDEN LINE – FACE FIRMING CREAM – UJĘDRNIAJĄCY KREM ZE ZŁOTEM

GOLDEN LINE – FACE FIRMING CREAM – UJĘDRNIAJĄCY KREM ZE ZŁOTEM

Wysoce wydajny i luksusowy krem ​​o jedwabistej konsystencji do każdego rodzaju skóry. Ta zaawansowana formuła przeciwstarzeniowa oparta jest na proteinach jedwabiu, oligopeptydach i wypełniaczach zmarszczek z kolagenu morskiego. Ujędrnia, poprawia elastyczność skóry i pomaga redukować zmarszczki, drobne linie i inne oznaki starzenia.

Główne składniki:

Mikrosfery z kolagenu morskiego („wypełniacze zmarszczek” i długotrwały nawilżacz) – Kulki te łatwo wnikają w górne warstwy naskórka, sięgając głęboko pod zmarszczki. Wchłaniają wodę, która została naturalnie odparowana przez skórę (naturalny proces zwany „transepidermalną utratą wody”) i pęcznieją, natychmiast zwiększając swoją objętość i gęstość (w ciągu godziny). Kolejno wypychają zmarszczki od spodu, wygładzając je i zwiększając długotrwałe nawilżenie skóry w górnych warstwach naskórka.

Proteiny jedwabiu – Nawilżają, ujędrniają i sprawiają, że ​​skóra jest jedwabiście gładka.

Specjalna mieszanka oligopeptydów przeciwdziałających efektom starzenia– Aktywuje naturalną syntezę makrocząsteczek macierzy zewnątrzkomórkowej (kolagenu, elastyny, glikozaminoglikanów) w fibroblastach, naprawiając i przebudowując tkankę skórną (efekt przypominający retinol).

2 rodzaje kwasu hialuronowego (o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej) – Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej skutecznie nawilża zewnętrzną warstwę naskórka zwiększając jego elastyczność. Wiązany z wodą kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej łatwo wnika w głąb skóry, nawilżając dolne warstwy  rogowej naskórka i pomaga w odbudowie naskórka.

Kombuchka – ekstrakt z fermentacji czarnej herbaty Kambucha, wpływa na kondycje skóry, redukując jej szorstkość. Poprawia koloryt, wzmacniając jej naturalny blask (efekt „lipofillingu”).

Witamina E – jest silnym przeciwutleniaczem, chroniącym skórę przed starzeniem i uszkodzeniami spowodowanymi działaniem wolnych rodników.

Pochodne chityny– Bio-polimer pochodzenia morskiego, który tworzy naturalny film ochronny o wyjątkowych właściwościach nawilżających i regenerujących.

Ceramidy – stanowią główny składnik spoiwa wypełniającego przestrzenie międzykomórkowe w warstwie rogowej naskórka, wraz z kwasami tłuszczowymi i cholesterolem tworzą barierę wodno-lipidową naskórka i nawilżają.

Diacetyl bondyny, wyciąg z kory chilijskiego drzewa boldo –  chroni skórę przed podrażnieniami, przeciwdziała tworzeniu się melaniny i rozjaśnia skórę.

Zawiera również: 

ujędrniające białka pszenicy, fitosterole przeciwdziałające efektom starzenia, fitoskwalan, łagodzący ekstrakt z kadzidłowiec indyjski (Boswellia serrata), ekstrakt z rumianku, naturalne olejki pielęgnacyjne (jojoba, awokado i oliwka), masło shea, d-pantenol (prowitamina B5) i alantoina.