CELLULAR LIPOSOMES ANTI-AGING BIO-DROPS Serum przeciwzmarszczkowe na bazie liposomów

CELLULAR LIPOSOMES ANTI-AGING BIO-DROPS Serum przeciwzmarszczkowe na bazie liposomów

Wyjątkowo bogate serum odżywcze o działaniu nawilżającym na bazie liposomów z roślinnymi komórkami macierzystymi i kwasu hialuronowego. Przywraca i utrzymuje równowagę nawilżenia, redukuje drobne linie i zmarszczki oraz poprawia elastyczność. Dla każdego rodzaju skóry.

Sposób użycia

Nałożyć na czystą skórę i delikatnie wmasować aż do wchłonięcia. Do stosowania codziennie, rano i wieczorem. Może być stosowany samodzielnie jako 24-godzinne serum lub przed kremem lub maską Yellow Rose.

Może być również używany razem z profesjonalnym sprzętem kosmetycznym.

Główne składniki:

Komórki macierzyste jabłka – uzyskane z rzadkiego jabłka szwajcarskiego (Malus Domastica) i zamknięty w liposomach. Ich głównym zadaniem jest ochrona i stworzenie idealnego środowiska działania dla komórek macierzystych nabłonka skóry. Dzięki temu zapewniają samoodnawianie się tkanki skórnej i stopniowo zwalczają oznaki starzenia.

Specjalny pentapeptyd

Aktywuje naturalną syntezę makrocząsteczek macierzy zewnątrzkomórkowej (kolagen, elastyna, glikozaminoglikany) w fibroblastach, naprawiając i przebudowując tkankę skórną (efekt „przypominający retinol”).

Liposomy z koenzymem Q10 i karnityną – to naturalny przeciwutleniacz, którego celem jest zapobieganie uszkodzeniom skóry oraz jej starzeniu się powodowanym przez działanie wolnych rodników.

Liposomy z witaminą E – Witamina E jest silnym przeciwutleniaczem, chroniącym skórę przed starzeniem i uszkodzeniami spowodowanymi działaniem wolnych rodników. W liposomach przenikanie do naskórka jest bardziej efektywne, a efekt przedłużony (długotrwały antyoksydant).

Liposomy z ekstraktem z Centella Asiatica

Liposomy o przedłużonym działaniu uelastyczniającym, ujędrniającym i przeciwzmarszczkowym.

Kwas hialuronowy

Wysoce skuteczny czynnik nawilżający nawilżający.

Liposomy z ekstraktem z kwiatu koniczyny – naturalny ekstrakt bogaty w izoflawony „hormony roślinne”, które reaktywują metabolizm skóry. Wzmacniają naczynia krwionośne, ujędrniają i uelastyczniają, łagodzą zmiany skórne.

Specjalna mieszanka polipeptydów i glikopeptydów

Zwiększa metabolizm mitochondriów (oddychanie komórkowe), stymuluje wzrost komórek fibroblastów oraz działa naprawczo: wygładza zmarszczki i zmniejsza szorstkość skóry, łagodzi.

Glikoproteina z Solanum tuberosum(ziemniaka)

Jest stymulatorem wzrostu pochodzenia roślinnego o niezwykłych właściwościach biologicznych podobnych do czynników wzrostu. Stymuluje komórki, ich metabolizm i działa na starzejące się komórki. Działa przeciwstarzeniowo.

Zawiera również

Zawiesinę: nawilżających liposomów, ekstraktu z ogórka, alantoiny i d-pantenolu (prowitamina B5).

 

Opakowanie profesjonalne: butelka 100ml

Opakowanie detaliczne: butelka  30ml